Parmak basıncından daha serin ve dolaşım iyidir.

Geçen hafta sonu buluşmaya söz veren tanıdık, masaj almak istediğini söyleyerek şarkı söyledi. Arkadaşım için randevuya yakın ve iyi bir fiyata sahip bir aroma masaj dükkanı aradım ve ona eşlik ettim.

Yorgun ya da hasta, Quequehan’dan bir arkadaşıyla merdivenlerden ikinci kattaki dükkana gittik ve arama sırasında önceden rezervasyon yaptık. Ziyaretinizde ararsanız, bekleme sürenizi azaltabilirsiniz.

Rezervasyon zamanında geldik ve girişten memnun olduk. Anti-koruyucu kurallara göre, bir süre nefes alabildim, bir listeleme ve el dezenfeksiyonu yaptım ve bir aroma masaj dükkanında ücretsiz içecekler içtim.

Deride bir anormallik vardı, bu yüzden masaj için bir durum değildi. Bir saatlik kurs seçmek istedim. Beklediğim için üzgünüm, bu yüzden 90 dakikalık bir kurstan vazgeçtim ve diğer dükkanlara kıyasla ucuz görünüyordum.

90 dakikalık bir romantizm almaya ikna ettikten sonra, hazır duşlara rehberlik etti. Masajdan önce ve sonra basit bir duş alabileceğimi umuyordum.

Duş için gerekli tüm malzemeler tek kullanımlık olarak hazırlandı ve çok hijyenikti ve parti duş odasına bakmaktan hoşlanıp hoşlanmadığını kontrol ettikten sonra oynamadan önce yıkayabileceğini söyledi.

Sıcak bir his veren özel bir aroma masaj dükkanının odasında bir yer vardı. Kullanıldıktan hemen sonra değiştirilen yatak örtüleri vardı ve yumuşak aroma kokusu odaya yayıldı ve yorgunluğu çözmek için mükemmel bir yerdi.

Her yatakta bir kernet vardı. Ayrı soyunma odaları kullanmadan odadaki her şeyi çözebilirdi. Çok fazla ziyaret ettim ve bu mağazanın sistemi iyi görünüyordu ve hafızada bırakmak istedim.

Bir odada başka bir parti almadığımı ve boş bir yatakta rahatça beklediğimi söyleyen bir yönetici sayesinde, arkadaşlar tarafından yönetilirken dışarıda beklemeden aynı alanda kalabildim.

Tüm programlar mağazadaki güç maskesi ile devam ediyor ve gülmeyen dost bir yönetici, başlamadan önce basit bir soruyla vücudun durumunu kontrol etmek için yağla doluydu.

Aroma masajı, tümüyle eşit bir şekilde yayıldı. Masajı aldı ve ilk kez izlemeye başladı. 강남수안보안마 Şaşırtıcı bir el hareketi, profesyonel bir gücü hissetti.

Merak ediyordum, bu yüzden zamanımı sorup geçirdim. Uzun bir kariyere sahip bir yöneticiyle tanıştığım için mutluyum, bu yüzden sizi eğitmek ve doğal olarak konuşmaya teşvik etmek için.

Omuzlarında bir kas var. İlk başta hastalandı ve hemen sessizleşti. Hastaydı ve serindi.

Sırtına ve önkoluna yumuşak bir şekilde salıverdi. Büyüdüğümde, soğuk denizde uyumaya çalışan bir arkadaşım tarafından güldüm.

Sırt yönetimi, yerini değiştirerek, çeşitli şekillerde bakım yaptı ve Aroma masaj kursunun sırt ve ayak içerdiğini ve gerektiğinde yoğun bakım alabileceğini söyledi.

Arkamdaki aroma yönetiminden sonra, vücudumu haolo ile sıcak bir şekilde örtebilirim ve kalitenin etkisini hissedebilirim.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다